• sarp sarıoğlu

  19.
  tam çocuğun tatlılığına bayılırken sabri nin oğlu dediklerinde afalladım *
  sarp sarıoğlu
  Şaka bir yana *
  Allah analı babalı büyütsün...
  ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • sabit kanca

  115.
  filmde 2 rus kızın ve bir insan kılığına bürünmüş ayının ve oyuncumuzun sauna sahnesi keyif vericiydi sadece ...
  2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • fc barcelona

  1217.
  yaptığı son maçlar hayal kırıklığıdır sadece ... bayern münih ile deplasmanda 4-0 mağlubiyeti ve kendi sahasında 3-0 mağlup olması ile 7-0 lık yenilgi ile " buraya kadar mıydı barcelona " , " bir dev yıkılıyor mu yoksa " nidalarının seslerini duyurmakta...
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • fenerbahçe

  9910.
  her ne olursa olsun rakibi kim olursa olsun kendi sahasında olduğu zaman çıldıran takımdır. yense de yenilse de golünü atar karşıdaki takıma. karşılıklı gol olmadan bitmez maç.
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • facebook

  4933.
  ortaya çıktığından itibaren dünyayı sarsan bir sitedir. yani hayata boydan boya yeni bir tarz kattı bu sosyal site. işin diğer bir yanı da şu son zamanlarda popüler olan " yer bildirimi " ... herkeste birer iphone bi kafeye gidilir çaylar içilir fotoğraflar çekilir yer bildirimi yapılır ve üste yazılır " arkadaşlarla mekanda çay içerkene ... "
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • klostrofobi

  26.
  Klostrofobisi olan bir arkadaşımın 19. kattan daire satın alması ve her defasında asansöre korkarak binmesidir bu durum.
  1 -1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • counter strike

  416.
  internet kafelerin maskotu olan oyundur.. ve bu oyunun gerçekten de call of duty nin assassin's creed in resident evil in sahne aldığı bu zamanda yerini hala koruyabilmesi büyük kabiliyet..
  2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • bütün gece havlayan sokak köpekleri

  9.
  bütün gece havladıktan sonra sabah saatlerinde yatmak için uygun yer ararlar .. genelde 3-5-6-8 li guplar halinde gezerler insanlara havlamaktan başka zarar vermezler genelde "hoşt" deyince giderler fakat aralarından bazıları kalabalık olmalarından istifa edip size sırnaşmaya kalkarsa o zaman korkabilirsiniz
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • parliament

  180.
  içtiğim tek sigara markası.. arkadaş inanır mısın nelerini denedim ama parliament in yerini tutmuyor be. "parliament night blue" işte bunu bilerim bunu söylerim ancak. night ve aqua içenler, eğer reserve denemediyseniz size denemenizi tavsiye etmeyeceğim sigaradır. parliament ne de olsa her ürünü kalitelidir diyerekten deneme amaçlı aldım ve pişman oldum. bildiğinizden şaşmayın.
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • bim

  751.
  geçekten de kaliteli olan malları var.. örneğin ; "dost" markalı peynir, yoğurt ve süt ürünleri var ve diğer bilinen markalardan çok daha iyi ve kaliteli gerçekten.
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • justin bieber

  1178.
  türkiyeye gelişi, konseri, gidişi herşey sadece bir skandal dan ibarettir

  türkiye ye geldiğinde havalimanında kontrolden geçmemiştir ve kaçak giriş yapmıştır yani bi veletle koskoca havalimanı görevlileri baş edememiştir haberin videosu :
  https://video.uludagsozluk.com/v/justin-bieber-80300/  hayranlarının kafa yapısı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz şu video herşeyi anlatıyor :
  https://video.uludagsozluk.com/v/justin-bieber-80301/

  2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • ülker napoliten sütlü çikolata

  26.
  bende çikolata bağımlılığına sebep olan çikolata.. denemek için bir kere aldım ve artık resmen bağımlısı oldum . içinde 8 tane var ve 8 i de birer birer ambalajlanmış .. tadı, ambalajları ve kutusuyla harika ve kalite kokan bir çikolata
  1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • çay

  549.
  pet bardakta içilmesi insan için eziyettir. porselen bardakta ise demini ve suyunu ayarlayamayacağınız için en ideali çay bardağıdır (ince belliyi tavsiye ederim) .. ve çoğu insanın yaptığı bir yanlış vardır. demlediği çayı bir müddet sonra tekrar ısıtıp içmek.. işte bu basit şey masum gibi görünse de devamı halinde çoğu mide hastalığının sebebidir..
  4 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • antalya

  693.
  yazları karınca sürüsü gibi artan nüfusuyla ülke çapında rekor kıran ildir. antalya da yaz aylarında da öyle evden özenip bözenip de çıkmayın nasıl olsa 10 dk. sonra %96-97 ye kadar dayanan nemden terlemeye başlayacaksınız.. ve kısa bir süre sonra da su haline geleceksiniz
  2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 • yeni şeyler getiriyorum
  Takip Edilenler
  2013 yilindan beri ulu yazari kimseyi takip etmiyor.